Workshop sponsoring levert SV Wageningen 250 euro op

Deelname aan de workshop “Sponsoring en fondsenwerving” in Hof van Wageningen georganiseerd door Meldpunt Vrijwilligerswerk Wageningen heeft Schaakvereniging Wageningen een stimuleringsprijs van 250 euro opgeleverd, aangeboden door de Rabobank.
Aan de workshop deden circa acht verenigingen en stichtingen mee. Tijdens de eerste avond werden de do’s en do not ’s van sponsoring uitgelegd door de trainer Sander ten Broek. Gedurende de tweede avond kregen de deelnemers de gelegenheid om via een pitch hun sponsorplannen aan elkaar en aan een deskundige jury te presenteren. Vanwege de heldere plannen werd SV Wageningen als winnaar uitgeroepen. Op de foto krijgt Robin van Leerdam (midden) de cheque uitgereikt door trainer Sander ten Broek.

WinnaarSponsoring-Klein