7e Wagenings Kampioenschap Schafeltennis: vrijdag 22 januari

De zevende editie van het Wagenings Kampioenschap Schafeltennis wordt gehouden op vrijdagavond 22 januari 2016 bij tafeltennisvereniging Shot (Churchillweg 68a).

Circa dertig deelnemers zullen er alles aan doen om de titel van de kampioen van vorig jaar, Rob Bertholée, over te nemen. Aanvang: 19.00 uur. Slot: ongeveer 23.00 uur. Er worden zeven ronden Zwitsers gespeeld. Elke ronde bestaat uit een schaakpartij (5 min pppp) en twee tafeltennisgames (11 punten). Met elk onderdeel zijn per ronde 2 punten te verdienen. Tafeltennismateriaal kan bij Shot geleend worden. Inschrijven kan door een mail te sturen naar robinvanleerdam@live.nl. Maximum aantal deelnemers is 40. De inschrijfkosten van 2 euro moeten vooraf aan de zaal betaald worden. Zie ook http://www.ttvshot.nl.

Hieronder enkele foto’s van het toernooi van 2015:

IMG_2136-klein

IMG_2137-klein

IMG_2144-klein

IMG_2145-klein