Kampioen vloert koploper

In de elfde ronde van de interne competitie leed koploper Cees van de Waerdt zijn eerste nederlaag. Clubkampioen Rob Leijser was hem na zware strijd de baas. Fred Jonker zit Cees nu op de hielen. Dat kostte hem weinig energie, want zijn partij tegen Bert Torn eindigde al na 11 zetten in een zetherhaling. Jethro Hartmann maakte een einde aan de zegereeks van Corniek Le Poole. Die had dit seizoen nog een 100% score, maar beet nu in het stof.

De elfde ronde kende trouwens een topbezetting, met maar liefst 22 partijen was het de drukste avond sinds de coronacrisis. Nadat we eerder dit seizoen al veel nieuwe gezichten mochten verwelkomen, kwam nu Nicky Faber voor het eerste een kijkje nemen. Zij speelde op internet, maar nooit eerder op een club. Haar vrees dat clubschakers te sterk voor haar waren, kwam niet uit. Ze verloor nog wel een stuk in de opening, maar was daarna met geconcentreerd spel Sebastian Garzón de baas.

Kijk hier voor de uitslagen en de stand