Wagenings Kampioenschap Schafeltennis

De elfde editie van het Wagenings Kampioenschap Schafeltennis wordt vrijdag 14 februari bij Shot gehouden. Circa dertig deelnemers zullen er alles aan doen om de titel van de  kampioen van vorig jaar, Rob Bertholee, over te nemen. Vorig jaar was Erwin Oorebeek de beste SVW’er. Misschien ben jij het dit keer wel!

Schafeltennis is een combinatie van schaken en tafeltennis. Zeven rondes lang schaken en tafeltennissen de deelnemers tegen elkaar. Elke ronde bestaat uit één partij snelschaak (5 minuten per persoon per partij) en twee games tafeltennis (11 punten per game). Met beide onderdelen zijn evenveel punten te verdienen. Het inschrijfgeld is 2 euro. Het begint om 19.00 uur (zaal open 18.30 uur) en is rond 23.00 uur afgelopen. Wees er snel bij, want het maximum aantal deelnemers is 36. Meer informatie en aanmelden: robinvanleerdam@live.nl of via het formulier op het prikbord.